Úvod » Sponzoring - Ponikatelé a firmy

Podpořte náš klub

publikováno 20.02.2012 (aktualizováno 24.02.2012)

Tělovýchovná jednota Sokol Hoštka

oddíl kopané, 411 72 Hoštka

Představení fotbalového klubu Hoštka:

Tělovýchovná jednota Sokol Hoštka

Založení klubu: rok 1932

Počet členů: TJ má zhruba 200 členů, z toho je 70 mládežníků.

Fotbalový klub je zastoupen jednatelem: p. Ing. Josefem Šenfeldem

Působíme v okrese Litoměřice. Město Hoštka je vzdálené 11 km od města Roudnice nad Labem, 5 km od města Štětí, Litoměřice a Mělník jsou 20 km.

Všechna naše mužstva hrají v okresních soutěžích pořádaných Fotbalovou asociací ČR

Starší přípravka (kategorie 6-10 let) hraje okresní soutěž pořádanou formou satelitních turnajů.

Veškeré aktivity začínají a končí na financích. Těch není nikdy dost. Chtěli bychom touto cestou oslovit případné sponzory. Podnikatele, firmy a jednotlivce prosíme o možnost spolupráce a sponzoringu našeho klubu nebo přímo některého z  našich pěti týmů.

Připojte se k našim stávajícím sponzorům a pomozte vytvořit fotbalovému klubu lepší podmínky pro reprezentaci města a případně i Vaší firmy.

Prezentaci Vaší firmy můžeme umístit na naše oficiální webové stránky, oplocení fotbalového hřiště, dresy hráčů, atd. (podle dohody).

Vždy se začíná od dětských radostných let. Základní vizí je připravit a založit dobrý tým z těch nejmenších. Připravit je k úspěšnému startu ve fotbalové kariéře a dát jim šanci do budoucnosti.

Děkujeme za jakoukoliv podporu a věříme, že se k nám připojí další příznivci a sponzoři a budeme společně s realizačními týmy dělat především radost těm nejmenším.

« 01 / 2019 »
Nejlevnější povinné ručení